عناوین طلایی پست‌ها و تاثیر آنها در افزایش ترافیک وب سایت

عناوین طلایی پست‌ها و تاثیر آنها در افزایش ترافیک وب سایت

باید بدانید از موارد On site seo که به طریق شگرف انگیزی در ارتقا و بالا بردن رتبه وب سایت در کنار سئو سایت نقش دارد، تگ عنوان است. استفاده از عناوین طلایی، نیروی محرکه قوی است که افراد را در همان نگاه گذرای اول به سوی سایت شما فرا می‌خواند. عناوین طلایی، اشعه‌های خورشیدی هستند که بر Title Tag محتواهای شما می‌درخشند. آنگاه با رها نمودن شعاع زرین خود، مخاطبان را به ادامه خواندن مطالب ترغیب می‌نمایند. برای برخورداری از عناوین طلایی، با وب کمک همراه باشید.

آیا تاکنون به اهمیت موضوع عناوین طلایی پست‌هایی که در وب سایت استفاده می‌کنید، اندیشیده‌اید؟

ثبت عناوین طلایی پست‌ها به صورت اختصاصی

بهتر است بدانید که یکی از موارد قابل توجه در رابطه با تایتل، این است که هرگز از تیترهای تکراری استفاده نکنید. شما باید سعی نمایید که برای هر صفحه وب سایت خود از عناوین طلایی، به صورت کاملا خاص و یکتا برای هر محتوا بهره ببرید. زیرا موتور جستجوگر گوگل، عناوین طلایی شما را در صورت تکرار کاملاً نادیده خواهد گرفت.

قرار دادن کلمات کلیدی اصلی در ابتدای عناوین طلایی پست‌ها

راستی می‌دانید که از اصول عناوین طلایی، استفاده از کلمات کلیدی در تیترهای محتوای وب سایت می‌باشد. حتی بهتر است که این شاه کلید کلمات، در ابتدای تیتر عنوان ذکر گردد. زیرا توجه داشته باشید که کلمه کلیدی ابتدای تایتل تگ، از طرف گوگل زودتر شناسایی شده و جهت استفاده به افراد کاربر پیشنهاد می‌شود. تازه به این امر نیز توجه کنید که کاربران با دیدن کلمات کلیدی در ابتدای عنوان، رغبت به بالا بردن نرخ کلیک (Click Through Rate) در سایت خواهند داشت که منجر به افزایش رتبه در گوگل می‌شود.

کوتاه نمودن عناوین طلایی

از آنجا که گوگل نام برند یا شرکت را نیز به انتهای عناوین پست‌ها اضافه می‌کند، گاهی ممکن است تایتل طولانی‌تر از حد مجاز حدود 60 کاراکتر (Character) و یا 600 پیکسل بشود. در این صورت گوگل مازاد کاراکتر‌ها را، به صورت … نشان می‌دهد که این موضوع در RANK سایت مؤثر می‌باشد. بنابراین شما باید تا حد امکان عناوین طلایی را، بواقع طلایی و هر چه ممکن کوتاه تر در نظر بگیرید تا توسط موتور سرچ گوگل قیچی نشوند. راستی توجه به این نکته نیز تأکید می‌شود که اگر کلمه کلیدی از دو بخش یا حتی بیشتر تشکیل شده است، هرگز مابین آنها با کلمات و عبارات دیگر فاصله نیاندازید. همچنین بدانید که جهت تفکیک کلمات استفاده از علایمی نظیر | بجای – در عناوین طلایی، مناسب‌تر می‌باشد. یا در تایپ به زبان انگلیسی سعی کنید از حروف کوچک استفاده نمایید. البته جهت جذابیت بیشتر عناوین طلایی پست‌ها می‌توانید، حروف اول کلمات را به صورت بزرگ بنویسید. همچنین می‌توانید تنها کلمه اول عبارت را با حروف بزرگ بنویسید.

اضافه نمودن اعداد به عناوین

بی شک باید متوجه اهمیت اعداد، در اضافه نمودن به عناوین طلایی پست‌ها شده باشید. دیدن این اعداد ناخودآگاه وسوسه خواندن مطالب را در افراد ایجاد می‌کند. از آن گذشته آنان می‌دانند که باید در انتظار چند مطلب جدید، در پست بمانند. اما حواستان به این موضوع باشد که در زمینه اعداد بکار رفته، در عناوین طلایی صادق باشید. زیرا برخورد افراط گرانه و با تزویر در مسائل، باعث ناخشنودی و عدم اعتماد افراد می‌شود. بدین وسیله به عوض رشد رتبه سایت، حتی از RANK فعلی آن نیز کم می‌گردد.

ارتباط صحیح عناوین با کلیت محتوا

باید بدانید که اگر ارتباط درستی بین عناوین طلایی پست‌های شما با مطالب نوشته شده در وب سایت حفظ نشود، مخاطبان سایت بزودی از مطالعه صفحات وب سایت، پشیمان خواهند شد. علت این امر این است که فرد به دنبال موضوع نوشته شده، در عنوان پست می‌گردد. بنابراین علی رغم استفاده از عناوین طلایی، شما با موضوع بغرنج ضریب پرش یا بانس ریت (Bounce Rate) مواجه می‌شوید. نرخ پرش در واقع نشان دهنده درصد کاربرانی است که پس از ورود به سایت بدون مراجعه به صفحات دیگر سایت شما، آن را ترک می‌کنند. به عبارت دیگر این موضوع نمایشگر عدم جذابیت سایت و پایین رفتن مرتبه، در گوگل است.

بهینه نمودن عناوین طلایی پست‌ها

بهتر است همه هنر خود را در ثبت عناوین طلایی پست‌ها، به منظر ظهور برسانید. از کلمات جذاب، دلفریب و اغوا کننده در نوشتن Title Tag استفاده کنید. حتی می‌توانید با اضافه کردن چاشنی تحریک احساسات و ایجاد هیجانات بیشتر، رغبت سر زدن به سایت را افزایش دهید. اما یادتان باشد که زیبایی و جذابیت را، با عدم صداقت اشتباه نگیرید. سعی کنید عنوان‌ها تا حد امکان واضح، روشن و از دروغ و تزویر بدور باشند.

اضافه نمودن نام برند به عناوین طلایی

راستی یادتان باشد در صورتی که برند تجاری یا شرکت شما دارای معروفیت است، می‌توانید نام آن را به عناوین طلایی خود اضافه کنید. بدین ترتیب نرخ کلیک یا به اختصار CTR را در سایت بالا می‌برید و به ارتقا رتبه سایت کمک می‌کنید.

عدم وجود غلط املایی در عناوین

قبل از هر چیز به بررسی مجدد تایتل تگ پست خود، در وب سایت بپردازید و از نداشتن غلط املایی در آن مطمئن شوید. باید بدانید عنوانی که حاوی کلمات اشتباه با غلط املایی است، بی شک وب شما را زیر سوال خواهد برد. از آن گذشته در موتورهای جستجوگر نیز، برداشت درستی القا نمی‌شود.

سخن پایانی:

با مراجعه به وب سایت www.webkomak.com با روشهای بالا بردن رتبه یا ارتقا سایت، آشناتر شوید. آنگاه با جدی گرفتن نکات اساسی در بکار بردن و استفاده صحیح از عناوین طلایی پست‌ها شاهد ارتقا RANK سایت بوده و ترافیک بیشتری را در وب سایت خود، شاهد باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا